icon

Гарантії, Обмін і Повернення

Умови повернення та обміну Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до вимог законодавства. Терміни повернення Повернення та обмін можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості). Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю. Інтернет-магазин здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом України «Про захист прав споживачів». Повернення-обмін товару здійснюється згідно зі ст 9 ЗУ Про захист прав споживачів від 12.05.1991 №1023-ХІІ якщо:
   Якщо він не був у вжитку; Збережено товарний вигляд (упаковка має бути цілою, товар без фізичних зламів, сколів, тріщин тощо); Збережено цілісність етикеток, бірок, ярликів, оригінальної упаковки; Якщо є документ, що підтверджує факт купівлі товару (товарний чек або ТТН) ( товарно-транспортна накладна )).
    
Терміни повернення та обміну: Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», магазин може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.
Шановні покупці завжди перевіряйте товар, який Ви отримуєте на Новій Пошті перед тим, як його забрати!
Обміну/поверненню підлягають товари напротязі 14днів. Електро товари та товари під замовлення,обміну та поверненню не підлягають!